twitter.com/Moscow_advokat

Росія не пустила українську групу, яка їхала підтримати Савченко на засіданні

Російська сторона не пропустила через кордон українську групу, що їхала підтримати Надію Савченко на завтрашньому засіданні у російському Донецьку

Про це повідомив помічник народного депутата Савченко Олег Мезенцев на своїй сторінці у Facebook. За його словами російські прикордонники протримали майже 12 годин групу людей, яка планувала перетнути кордон через пропускний пункт Гоптівка.

Водночас, як повідомив "5 каналу" адвокат української бранки Микола Полозов захист очікує, що вирок буде оголошений не на завтрашньому засіданні, а у вівторок.

"Що стосується оприлюднення резолютивної частини, то, по всій видимості, це буде у вівторок і саме тоді суд оголосить, який саме вирок, тому якоїсь сенсації завтра очікувати не варто. Її відвідували в п'ятницю консули, стан здоров'я Надії було досить стабільне. Вона зараз економить сили, тому що вирок - це кілька годин стоячи, треба стояти, якщо суд не прийме рішення слухати мотивувальну частину сидячи, тому на це потрібна достатня кількість сил, вона їх зараз береже. У неї зараз низький тиск досить, знижена температура, але в цілому вона себе почуває, скажімо так, задовільно", повідомив Микола Полозов.

Нагадаємо, як повідомив адвокат української льотчиці Марк Фейгін, захист та ЗМІ можуть не потрапити на вирок Савченко через авіакатастрофу в Ростові-на-Дону.

Попередній матеріал
В Іспанії зазнав аварії автобус з іноземними студентами, зокрема й українцями
Наступний матеріал
Ворог знову атакує Авдіївку – бійці АТО знешкодили щонайменше 17 нападників
Теги:
Loading...

Міжнародна дорадча рада закликала РФ звільнити Савченко

Порошенко, Меркель і Олланд вимагають негайного звільнення Савченко

Савченко не підпускає до себе російських лікарів - адвокат

Під час візиту до Москви Керрі вимагатиме негайного звільнення Савченко