Фото із відкритих джерел

Родини учасників АТО та героїв Небесної Сотні матимуть 50% знижку на комунальні послуги

  Раніше на останньому засіданні третьої сесії парламентарії проголосували за зміни до Основного закону в частині правосуддя

  50 відсотків знижки на оплату житла та комунальних послуг відтепер матимуть родини учасників АТО та Героїв Небесної Сотні. За відповідні зміни проголосували депутати. Окрім цього, згідно з документом, родини захисників зможуть безплатно одержати медичні препарати за рецептами лікарів.

  Раніше на останньому засіданні третьої сесії парламентарії проголосували за зміни до Основного закону в частині правосуддя. Документ ухвалили  у першому читанні. За висловилися 244 депутати.

  Голосуванню передувало тривале обговорення. Не всі фракції парламенту підтримували законопроект. Відтак, за зміни у повному складі не голосували депутати від "Самопомочі". Вони пропонували направити документ до комітетів для доопрацювання. Не підтримала проект і "Радикальна партія", оскільки її депутати вважають, що документ нічого не змінює у системі правосуддя, а лише консервує уже чинні правила. Натомість, попередньо ухвалити зміни закликали депутати від "Блоку Петра Порошенка", "Народного фронту" та "Батьківщини".

  Згідно з документом, судді мають проходити переатестацію. Її, імовірно, розпочнуть вже у вересні. Якщо служитель Феміди випробування не пройде - його автоматично звільнять. Окрім того, зміни до Основного закону передбачають, що судді не матимуть недоторканності. А за парламентом залишається право висловлювати недовіру Генпрокурору і відправляти його у відставку.

  Попередній матеріал
  Зміни до Конституції дають можливість здійснити суттєвий прорив у судовій реформі – експерт
  Наступний матеріал
  Бразилія закликає жінок не їхати на Олімпіаду-2016 через епідемію лихоманки Зіка
  Теги:
  Loading...

  Яценюк доручив підприємствам теплокомуненерго провести перерахунок плати за опалення

  Учасники АТО зможуть отримати пільги на сплату військового збору – постанова КМУ

  Президент запропонував пільги для благодійників АТО

  Рада попередньо ухвалила зміни до Конституції в частині правосуддя

  Європарламент ухвалив підписання Угоди про співпрацю України і ЄС у судовій сфері

  5 канал - трансляція наживо