5 канал

Роботи з розбудови КПВВ в Золотому ведуться попри обстріли бойовиків – Тука

Облаштування контрольного пункту в Луганській області не відповідає зазначеному графіку, утім триває, попри ворожі обстріли

Роботи з будівництва контрольного пункту в’їзду-виїзду в Золотому здійснюються, незважаючи на провокаційні обстріли російських найманців. Про це в ефірі "5 каналу" напередодні, 14 березня, повідомив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.

"Що стосується повноцінного КПВВ – зараз ведуться роботи з розбудови КПВВ в Золотому. Я був там і на власні очі переконувався, як ідуть справи. Ми відстаємо від того графіку, який ми оприлюднювали. Але це не наша вина, тому що час від часу там лунають провокаційні обстріли із використанням стрілецької зброї і, подекуди, із використанням мінометів. Працюють на цих роботах цивільні люди, і після кожної такої провокації вони відмовляються виходити на роботу", - сказав він.

Також Георгій Тука вчора розповів, що на Луганщині ситуація значно спокійніша, ніж у Донецькій області, однак загроза наступу ворожих військ залишається. 

Попередній матеріал
Савченко отримала польську премію за "загартований дух в боротьбі за людську гідність і гордість"
Наступний матеріал
Відсьогодні мають почати виводити російські війська із Сирії
Loading...

Потік контрабанди на лінії розмежування в зоні АТО збільшився – Тука

Тука отримав копію експертного висновку щодо розстрілу групи "Ендрю"

Тука заборонив відвідувати держслужбовцям окуповані території на Донбасі