www.ipnews.in.ua

Робоча група парламенту наполягає на перегляді встановлених тарифів на комуналку і цін на газ

  Робоча група Верховної Ради з питань вивчення обґрунтованості формування тарифів затвердила свій звіт: народні депутати всіх фракцій підтвердили, що нещодавнє підвищення тарифів необґрунтоване та потребує негайного перегляду.

  Про це повідомила за підсумками роботи робочої групи Ради Голова фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко, передає прес-служба "Батьківщини". "Робоча група затвердила звіт, в якому вказала, що тарифи на житлово-комунальні послуги та ціна на газ встановлені необ'єктивно та потребують негайного перегляду", - зазначила Тимошенко.

  За її словами, у сесійній залі парламенту пропонується заслухати звіт на наступному пленарному тижні 5 червня. Група також пропонує урядові присвятити цей день саме питанню тарифів на житлово-комунальні послуги. Лідер "Батьківщини" також наголосила, що цим звітом надаються окремі доручення Кабміну, НКРЕ, Верховній Раді та окремим міністерствам.

  "Всі мають об'єднатися для того, щоб тарифи були переглянуті. Тарифи можуть бути зменшені вдвічі-втричі в залежності від того, який  ресурс зниження тарифів буде задіяний у роботі", - наголосила Тимошенко.

  Глава фракції також додала, що висновки робочої групи щодо тарифів, які були сьогодні затверджені, будуть направлені всім фракціям парламенту, уряду, окремим міністерствам та НКРЕ, й ці структури "повинні виконати всі рекомендації, прописані у цьому звіті, що призведе до суттєвого зниження тарифів".

  Нагадаємо, як зазначала раніше лідер фракції "Батьківщина" Юлія тимошенко, тарифи на тепло можуть бути в два рази меншими. За її словами, на базі роботи робочої групи з'ясувалося, що в Україні не просто вистачає свого газу для населення, а й є його профіцит.

  Попередній матеріал
  Учасники саміту в Ризі ухвалили підсумкову резолюцію
  Наступний матеріал
  У Саудівській Аравії кількість загиблих від вибуху у мечеті зросла до близько 20 осіб

  Тарифи на тепло можуть бути в два рази меншими – Тимошенко

  Усі органи влади мають об'єднати зусилля до перерахування неправильно визначених тарифів – Березюк

  Кабмін пропонує створити незалежний орган із встановлення тарифів на компослуги

  Аудиторські компанії на прохання столичної влади перевіряють обґрунтованість тарифів "Київенерго" - Кличко