sq.com.ua

Робітники Харківського авіазаводу вимагали погашення боргів із зарплати

  Робітники Харківського державного авіаційного виробничого підприємства вийшли на пікет до прохідної заводу з вимогою погасити борги із зарплати.

  Пікетувальники заявляють, що їм виплатили тільки половину зарплати за серпень минулого року, передає "Інтерфакс-Україна".

  Повідомляється, що в акції взяли участь до 100 осіб.

  Голова профкому авіазаводу Михайло Погорєлов зазначає, що загальна заборгованість із зарплати становить близько 30 млн грн.

  "У заводу зараз є два джерела для погашення частини заборгованості із зарплати. 8 млн грн за угодою на виробництво літака надійшли в банк "Фінанси та кредит". Але завод від банку гроші ще не отримав. Окрім цього, затримується отримання відшкодування з ПДВ. Ці кошти обіцяли дати ще тиждень тому, але їх досі на рахунку заводу в Держказначейства немає", - сказав Погорєлов.

  У повідомленні йдеться, що пізніше голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін, коментуючи ситуацію, наголосив на неефективності попереднього гендиректора підприємства Анатолія Мяліці.

  "Ми мали розмову з керівництвом міністерства економіки щодо ситуації на ХАЗ. Угода у Мялиці закінчилася. І при заборгованості із зарплати я не бачу необхідності і можливості її продовжувати, тому що в чому ж тоді ефективний менеджмент, якщо не платять людям зарплату?" - сказав він.

  Райнін також повідомив, що зараз Мінекономіки оголосило конкурс на посаду гендиректора підприємства. Конкурс має закінчитися 29 травня.

  Попередній матеріал
  Росіянам заборонять митись українським милом
  Наступний матеріал
  Гримчак: рішення Апеляційного суду щодо соцвиплат на окупованих територіях Донбасу - політична помста

  Переселенці з Донбасу провели пікет під Кабміном

  У Москві пройшов пікет на підтримку України

  У Києві пікетували диппредставництва на захист Надії Савченко

  Батьки учнів трьох столичних ліцеїв пікетуватимуть Кабмін