facebook.com/arsen.avakov

Рівненський суд заарештував авто зі "скандальним" бурштином - Геращенко

  Рівненський суд заарештував автомобіль і 2,6 тонни бурштину до кінця слідства стосовно незаконно видобутого каміння, упакованого для відправлення за кордон.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник міністра внутрішніх справ, народний депутат Антон Геращенко.

  "Рівненський суд щойно заарештував автомобіль і 2,6 тонни бурштину до кінця слідства. Демарш ляльководів, які захопили контроль за державною компанією "Укрбурштин", не вдався!" - написав Геращенко.

  Він також прокоментував заяву про законність видобутку цієї партії бурштину, яку в середу, 4 серпня, зробила арбітражна керуюча банкрутством компанії "Укрбурштин" Олена Левкович. За її словами, державна компанія  "Укрбурштин" перебуває в режимі банкрутства через борги кредиторам, тому й дозволила кільком приватним компаніям проводити геологорозвідку на ділянці в 1000 га.

  "Я зателефонував одному із заступників міністра економіки, який має координувати роботу державних компаній, і запитав - а що це таке "Укрбурштин"? Чому ця компанія, яка в нормальній державі мала б поповнювати бюджет, - банкрот?  Відповідь мене не здивувала. Ця державна компанія, виявляється, захоплена групою осіб за допомогою судових рішень і умисно введена в стадію банкрутства для використання як "ширми", "парасольки" для прикриття незаконних, хижацьких схем розбазарювання надр України", - додав Геращенко.

  За його словами, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України намагається повернути контроль над компанією, але всі спроби блокуються судами. 

  Нагадаємо, у ніч на 4 серпня група МВС у Рівненській області затримала понад 2,5 тонн бурштину, упакованого для відправлення за кордон.

  Попередній матеріал
  Суд у Грузії залишив у силі заочний арешт Саакашвілі
  Наступний матеріал
  В окупованому Криму проігнорували встановлені "Укренерго" ліміти споживання електроенергії
  Теги: