Рятувальник з Донеччини: обладнання старе, працюємо майже руками, коли намагався створити профспілку, не подовжили контракт

Рятувальники в Донецькій області продовжують працювати майже без обладнання.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив   Олег Горін, начальник караулу 66-ої державної пожежно-рятувальної частини (Донецька обл.).

"Так, це факт, рятувальники в більшості своїй дійсно голі-босі. Я сам працював у Дебальцевому при проведенні АТО. У нас не було навіть інструментів і обладнання, щоб витягати людей з-під завалів. Працювали руками, ломами, брали у людей бензопили. Все обладнання старе. Є єдине що – гідро інструмент, і на цьому все", - твердить рятувальник.

Намагання самих пожежників якось повпливати на ситуацію призвело, за словами співробітника, до репресій. Йому не подовжили контракт та почали принижувати на атестації.

"Я підтримав створення профспілки. Ми думали, це якось допоможе в боротьбі з корупцією. Але, як наслідок, мені просо не подовжили контракт. На переатестації мене просто образили. І закинули мені нібито сепаратизм на тій основі, що в мене була газета ужгородської профспілки", - каже Горін.

Попередній матеріал
У США український фільм "Плем'я" назвали найпотужнішою кінострічкою року
Наступний матеріал
На визволеній території Донбасу відбулась ротація спостерігачів місії ОБСЄ

Серйозних зрушень у забезпеченні і роботі рятувальників не було з часів СРСР – пожежник

Зник зв'язок з пожежником, який бере участь у гасінні вогню на нафтобазі

Пожежники не припиняють чергування у Чорнобильській зоні відчуження

Яценюк доручив провести тендер із закупівлі пожежних машин на 200 млн грн