Фото із відкритих джерел

РФ змінила порядок перебування громадян України на своїй території

  Громадяни України, які перебувають у Росії понад 90 днів, повинні отримати дозвільні документи.

  З 1 листопада 2015 року Російська федерація змінила порядок перебування громадян України на своїй території. Про це повідомляють у прес-службі Міністерстві закордонних справ України.

  "Починаючи з 1 листопада 2015 року усі громадяни України, які вже перебувають на території РФ більше ніж 90 днів і не мають оформлених у встановленому порядку дозвільних документів на продовження цього терміну, мають до 30 листопада 2015 року звернутись до підрозділів ФМС РФ для визначення статусу свого перебування в Російській Федерації та отримати відповідні дозвільні документи (патент, дозвіл на працевлаштування, дозвіл на проживання тощо) або залишити територію РФ", - сказано в повідомленні.

  Виняток з цього порядку зроблено лише для українських громадян, які в масовому порядку прибули в РФ із південно-східних областей України, стосовно яких продовжується застосування пільгового міграційного режиму (можливість перебування на території РФ безвиїзно без отримання відповідних дозвільних документів довше від зазначеного вище терміну). 

  "З 01.12.2015 до громадян України, які порушили або порушуватимуть у подальшому після в’їзду дозволений термін перебування на території РФ (90 днів протягом 180 днів) і не оформили дозвільні документи, будуть застосовуватись заходи адміністративного характеру, у тому числі встановлення заборони в’їзду в Російську Федерацію", - інформує МЗС України.

  Зазначимо, що 1 січня 2014 року встановлено дозволений термін тимчасового перебування в Росії для іноземців, які в'їхали у безвізовому порядку, – до 90 днів протягом 180 днів.

  Як повідомляв 5.ua, у листопаді ВР має проголосувати за останні закони, необхідні для введення безвізового режиму.

  Попередній матеріал
  Президент найближчим часом розгляне проект змін до Конституції щодо правосуддя і передасть його парламенту – Філатов
  Наступний матеріал
  Вибухи у Сватовому спричинили диверсійні дії противника – Полторак
  Теги:
  Loading...