investmentnews.com

РФ готує акти кібертероризму проти України

Встановлено чергові факти підготовки масштабних інформаційних провокацій та кібердиверсій російськими офіцерами

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє про підготовку до акцій кібертероризму з боку Росії. Йдеться, що до підготовки залучені російські офіцери Центру інформаційного протиборства (Новочеркаськ, Росія) Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ, що відряджені до штабів окупаційних "армійських корпусів" у Донецьку та Луганську.

"З метою обмеження доступу населення тимчасово окупованих територій Сходу України до українських ЗМІ представлених в мережі Інтернет, в Донецьк доставлено потужний програмно-апаратний комплекс, призначений для проведення розподілених кібератак типу "відмова в обслуговуванні" (DDoS). За проведення актів кібертероризму проти інформаційного простору України безпосередньо відповідає "начальник отдела информационной изоляции района боевых действий полковник Федченко Сергей Николаевич" (полковник ЗС РФ Федченко Сергій Миколайович)", - йдеться у повідомленні розвідки.

Як повідомляв 5.ua, за даними розвідки, за останні 2 дні один із полків окупаційних військ втратив ще 6 убитих і 11 скалічених бойовиків, які вкотре спробували штурмувати Авдіївку.

Попередній матеріал
Ворог знову атакує Авдіївку – бійці АТО знешкодили щонайменше 17 нападників
Наступний матеріал
Журналісти показали фото околиць Станиці Луганської, які постраждали під час боїв за автостанцію
Теги:
Loading...

Президент затвердив Стратегію кібербезпеки України

Сполучені Штати звинуватили Росію у кібератаці проти України

В Україні впіймали міжнародну групу кібершахраїв, які намагалися вкрасти 15 млн грн