5.ua

Реформа сектора громадянської безпеки в Україні має системний підхід - представник місії ЄС

  Голова консультаційної місії Європейського Союзу зі сприяння реформі сектору цивільної безпеки в Україні Калман Міжей вважає, що за останні півтора року в Україні системно впроваджується реформування силових відомств.

  Про це він заявив сьогодні, 13 жовтня, під час публічної дискусії щодо реформування правоохоронних органів у країні.

  "За ті півтора року, що я спостерігаю за процесом, - це стратегічний системний підхід щодо пріоритетів у цій сфері. Я не кажу про інші сфери – дерегуляцію тощо, але коли ми говоримо про реформу сектора громадянської безпеки, сектора силових відомств, то тут запроваджений системний підхід", - зазначив він.

  Зокрема, Міжей акцентував увагу на реформуванні прокуратури: "Я хочу в цьому контексті згадати роботу пана Севрука і його колег, тому що кримінальна процедура, яка, власне, і створює функціонування верховенства права і використання всіх прав людини в Україні, - прокуратура зробила добрий початок. Ще багато роботи, але тим не менш".

  Також він підкреслив, що для належного реформування Україні слід змінювати Конституцію: "У тому контексті, що створити дійсно справедливо й незалежну прокуратуру". Голова консультаційної місії ЄС зі сприяння реформі сектору цивільної безпеки в Україні додав: "Ще одна позитивна зміна - це прийняття закону про поліцію". 

  Нагадаємо, нещодавно Президент України Петро Порошенко обговорив з комісаром ЄС конституційну, антикорупційну та судову реформи. 

  Попередній матеріал
  Військові повідомили, що бойовики використовують зброю з глушниками та стріляють із "сірої зони"
  Наступний матеріал
  Понад 2 тис. військових отримали нагороди до Дня захисника України
  Теги:
  Loading...