5 канал

"Рандеву" на "5 каналі"

Сьогодні, 10 грудня, о 22:15 "5 канал" презентує новий проект особистісних інтерв’ю "Рандеву", який щотижня зніматиме маски з тих, кого ми звикли бачити у футлярах політиків, бізнесменів та можновладців.

Ведуча проекту – Яніна Соколова.

Український політикум, бізнесова еліта та громадські діячі відкриті для суспільства рівно настільки, наскільки хочуть бути відкритими. Відверта розмова без кабінетів, шаблонів та недомовок з гостями, які завітають на "Рандеву" до Яніни Соколової, змусить тих, від кого залежить не лише сьогодення, але й майбутнє України, показати свої істинні обличчя.

Наприкінці кожного випуску гості отримають по 20 гострих бліц-запитань, підготовлених редакцією проекту, відповідями на які можуть бути лише "так" чи "ні". Ніхто не зможе відмовчатися чи схитрувати, адже міміка і жести інколи говорять більше, аніж слова.

Яніна Соколова, автор та ведуча проекту: "Рандеву – це можливість зазирнути в очі, зняти чиновницьку броню і поспілкуватися без краваток з тими, хто робить історію в нашій країні. А для глядача – це можливість зрозуміти, хто герой, а хто тільки мімікрує..."

Першими на "Рандеву" до Яніни Соколової завітають: заступник Глави Адміністрації Президента України з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ Дмитро Шимків, голова Центральної виборчої комісії України Михайло Охендовський, український бізнесмен Гарі Корогодський та Заслужений артист України Олексій Горбунов.

Дивіться щочетверга о 22:15 на "5 каналі" новий проект особистісних інтерв’ю "Рандеву" з Яніною Соколовою.

Попередній матеріал
СБУ блокувала канал незаконного постачання зброї з Європи
Наступний матеріал
Болгарія розпочала роботу над створенням газового хабу "Балкани"
Теги:
Loading...