ukrinform.ua

Рада запровадила кримінальну відповідальність за постачання неякісної продукції для армії

  Уряду дали місяць на удосконалення національної системи стандартизації продукції, робіт і послуг оборонного призначення.

  Верховна Рада врахувала пропозиції Президента до закону про відповідальність "за порушення законодавства у сфері підтвердження відповідності, виготовлення, виробництва, реалізації, придбання продукції, робіт і послуг у військовій сфері", повідомляє "Дзеркало тижня".

  Рада ухвалила законопроект №1793 ще 15 липня 2015 року. Закон запроваджує кримінальну відповідальність за порушення стандартів під час закупівель для Збройних сил або інших військових формувань. Такі злочини караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років. Дії, вчинені організованою групою, або якщо вони призвели до тяжких наслідків, караються позбавленням волі на строк від восьми до десяти років.

  Ухвалений з пропозиціями Президента законі набуває чинності через місяць після опублікування. За цей час Кабінет міністрів повинен вдосконалити національну систему стандартизації продукції, робіт і послуг оборонного призначення. 

  Як повідомляв 5.ua, 21 січня 2016 року чільник Міноборони Степан Полторак заявив, що до кінця 2020 року українська армія буде повністю реформована. Нагадаємо, за даними звіту міжнародної антикорупційної мережі Transparency International, в українській оборонній сфері залишається високий ризик корупції. За оцінками організації, через корупційну практику відбувається втрата до 10-15% коштів, призначених для закупівлі озброєнь.

  Попередній матеріал
  Російські терористи обстріляли Піски з танків, поранено одного воїна ЗСУ - Мотузяник
  Наступний матеріал
  Резонансний фільм BBC про таємні статки Путіна з'явився в російському перекладі

  Через корупцію у сфері державних закупівель Україна щороку втрачає $2 млрд – заступник Абромавичуса

  Павленко анонсував запуск Держпродспоживслужби 10 лютого

  Міноборони заощадило на закупівлях військового забезпечення майже 200 млн грн

  Міноборони: у відомстві розглянули пропозицію Президента щодо збільшення грошового забезпечення військових