Верховна Рада corruptua.org

Рада проголосувала у першому читанні за створення Ukraine Tomorrow

  Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект Закону №2334а "Про систему іномовлення України", внесений Кабінетом міністрів.

  За відповідне рішення проголосували 245 народних депутатів.

  Відповідно до законопроекту передбачено створення юридичної особи у формі державного підприємства "Іномовна телерадіокомпанія України "Ukraine Tomorrow" ( ІНТУ), яке забезпечуватиме потреби іноземної аудиторії, зокрема закордонних українців, що формуватиме позитивний імідж України у світі шляхом оперативного, об'єктивного інформування про події в Україні, офіційну внутрішню і зовнішню політику та позицію держави, діяльність державних органів.

  Законопроектом передбачено заборону втручатися державним органам та органам місцевого самоврядування, їхнім посадовим і службовим особам, а також недержавним організаціям у діяльність ІНТУ з метою встановлення цензури, попереднього контролю та незаконного впливу на зміст інформації, що поширюється ІНТУ.

  Міністр інформаційної політики Юрій Стець зазначив, що вже зустрівся з більш як 20 послами, представниками дипломатичних установ, зокрема, Туреччини, Греції, Канади, Австралії, Ізраїлю, Болгарії щодо розповсюдження сигналу. Він повідомив, що вже підписані угоди з представниками кабельних операторів Австралії, Канади, Греції, Молдови, Естонії, Латвії.

  За словами міністра, "1 грудня цей телеканал транслюватиметься не тільки супутником на 5 континентах, а за підписаними угодами отримає десятки мільйонів глядачів".

  Нагадаємо, як повідомив експерт з інформаційних війн і конкурентної розвідки Дмитро Золотухін, іномовлення здійснюватиметься щонайменше шістьма мовами.

  Попередній матеріал
  На Харківщині СБУ блокувала 35 тонн контрабандного сиру та м'яса для РФ на 2 млн грн
  Наступний матеріал
  До Харківської міськради проходять чотири партії
  Теги:
  Loading...