рада 5.ua

Рада направила на потреби української армії додатково понад 5 млрд грн

  Верховна Рада підтримала закон про внесення змін до державного бюджету на 2015 рік щодо збільшення видатків для потреб оборони і безпеки.

  За відповідний законопроект №2381а за основу і в цілому проголосували 227 народних депутатів, повідомляє "Інтерфакс-Україна". Документ у парламенті представив заступник міністра фінансів Ігор Уманський.

  "Ці зміни викликані потребами Міністерства оборони в першу чергу на забезпечення речовим майном, здійснення виплат сім'ям загиблих, пораненим і забезпечення харчування", - заявив Уманський.

  Чиновник пояснив: "Уряд запропонував головним розпорядникам бюджетних коштів на відповідну суму - це приблизно 3% від видаткової частини - по кожному розпоряднику скоротити власні витрати і направити їх на потреби оборони".

  Крім того, Уманський зазначив, що за деякими статтями того ліміту асигнувань, які передбачені до кінця року, на сьогодні Збройним силам України вистачає до середини серпня. У свою чергу глава фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко зазначив, що направлення додаткових коштів на потреби Міноборони здійснюється за рахунок певних витрат в 4-му кварталі.

  Нагадаємо, як заявив голова тендерного комітету Міністерства оборони України Олег Свірко, серйозні зрушення в забезпеченні армії можна буде побачити вже восени.

  Попередній матеріал
  Голова ОБСЄ заявив про участь у Тристоронній контактній групі 21 липня
  Наступний матеріал
  Самокерований Google-автомобіль вперше став учасником ДТП із постраждалими