Верховна Рада
5.ua

Рада дозволила використовувати у судах аудіо- та відеозаписи отримання хабарів

  Верховна рада дозволила використовувати у судах як докази аудіо- та відео записи отримання хабарів.

  Закон передбачає можливість порушувати кримінальні провадження за поданням будь-якої фізичної або юридичної особи, якій стало відомо про факти корупції і яка зафіксувала такий факт. Водночас із чинних законів прибрали статті, що забороняли придбання, збут чи використання спеціальних технічних засобів отримання інформації. Згідно з новими положеннями, якщо прокурори саботуватимуть відкриття проваджень чи оголошення підозри, то громадський обвинувач матиме право звертатися до суду напряму.

  "Зараз ми даємо право громадянам допомогати всім правоохоронним органам. Як кажуть, усім миром боротися з корупцією, котра з'їдає перспективи України", - змалював райдужні перспективи Юрій Луценко, голова фракції "Блоку Петра Порошенка".

  "Я розумію побоювання деяких колег про те, що будуть тотальні звернення. Але коли в нас сьогодні у правоохоронній сфері взагалі відсутня боротьба з корупцією, 10 разів державний службовець тепер подумає, що йому говорити, що у кого брати", - стверджує Олена Сотник, народний депутат від "Самопомочі".

  Попередній матеріал
  На вихідних в Україні буде суха і спекотна погода
  Наступний матеріал
  На території Донецького аеропорту знайшли кілька тіл кіборгів

  В Нацбанку корупції немає - Гонтарева

  "Центр протидії корупції" розкритикував зміни до закону про прокуратуру

  Доказів корупції у Кабміні знайти не вдалося - заступник генпрокурора

  Яценюк не проти розслідування корупції в уряді і готовий свідчити по будь-якому звинуваченню