Петро Порошенко 5.ua

Питання надання громадянства іноземцям-захисникам України розглядатиметься невідкладно – Президент

  Порошенко розглядатиме питання надання українського громадянства іноземцям, які захищали або захищають територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України, невідкладно.

  Про це він сказав у відповіді на електронну петицію "Дати громадянство іноземцям, які захищали і захищають Україну в зоні бойових дій", повідомляє прес-служба глави держави.

  "Ураховуючи нагальну потребу у вирішенні питання прийняття до громадянства України іноземних громадян, які захищали або захищають територіальну цілісність, у разі надходження до Комісії при Президентові України з питань громадянства документів зазначених осіб вони будуть невідкладно розглянуті мною як главою держави та буде прийнято рішення відповідно до законодавства", - йдеться у відповіді.

  Порошенко зазначив, що Законом "Про громадянство України" передбачається спрощений порядок прийняття до громадянства України осіб, які мають визначні заслуги перед країною, та осіб, прийняття яких до громадянства України становить державний інтерес.

  Нагадаємо, у жовтні росіянин з полку "Азов" звернувся до Президента Петра Порошенка з проханням надати йому українське громадянство.

  Попередній матеріал
  Суд продовжив арешт двох російських ГРУшників до 2 січня 2016 року
  Наступний матеріал
  Міноборони: сапери з початку АТО знешкодили понад 22 тис. вибухонебезпечних предметів
  Теги:
  Loading...