синьогора 5.ua

Приватизовані Януковичем та його поплічниками землі в резиденції "Синьогора" повернули державі

  Резиденція "Синьогора", зокрема і ділянка Януковича відтепер у державній власності. Богородчанський районний суд визнав недійсним акти про приватизацію окремих територій.

  Таким чином, феміда задовольнила ще два позови прокуратури Івано-Франківської області. Півгектара землі були приватизовані екс-президентом Віктором Януковичем та наближеними до нього особами. Це зробили на підставі підроблених рішень сільської ради. Згодом там незаконно побудували дачні будинки. Прокуратура подала до суду чотири позови. Станом на тепер усі вони задоволені, і землі природно-заповідного фонду повернули у державну власність. Резиденція "Синьогора" функціонує від 2000 року, розташована в Карпатах на висоті 760 метрів над рівнем моря.

  Тим часом Янукович і його син Олександр 2 червня вдруге звернулися до Європейського суду в Люксембурзі, намагаючись оскаржити санкції ЄС. Вони були включені до списку осіб, щодо яких ЄС у березні 2014 року запровадив санкції у зв'язку зі звинуваченнями у привласненні бюджетних коштів.

  Попередній матеріал
  Вчені навчилися розпізнавати історію вірусних інфекцій людини по краплі крові
  Наступний матеріал
  Відсьогодні 3G-зв'язок від "МТС-Україна" доступний в громадських місцях