dpsu.gov.ua

Прикордонники затримали трьох іноземців, яких розшукував Інтерпол (відео)

  Прикордонники у пунктах пропуску на державному кордоні України затримали громадянина Чехії та двох громадян Молдови, яких розшукували по лінії Інтерполу.

  Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної прикордонної служби. 

  "Так, в аеропорту "Київ (Жуляни)" під час оформлення пасажирів рейсу Київ - Кишинів у рамках проведення заходів з пошуку злочинців по лінії Інтерполу прикордонники окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" виявили громадянина Чехії. Він розшукувався правоохоронними органами Чехії для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення шахрайства, за що передбачено до 10 років позбавлення волі", - зазначили у прес-службі.

  Також у пункті пропуску "Платоновое" прикордонники затримали громадянина Молдови. Під час здійснення заходів контролю на нього спрацювала база даних Інтерполу. Молдаванина розшукували за скоєння вбивства.

  Крім того, в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Росошани" прикордонники Чернівецького загону у ході перевірки документів виявили 64-річного громадянина Молдови, якого Інтерпол розшукує за шахрайство.

  Про факти виявлення осіб поінформовано Укрбюро Інтерполу в м. Києві. Затриманих передано компетентним органам.

  Нагадаємо, прикордонники затримали двох порушників, які були у міжнародному розшуку за шахрайство і вандалізм.

  Попередній матеріал
  У США вперше почнуться масові випробування препарату, який здатен подовжити життя людини до 120 років
  Наступний матеріал
  У Сєверодонецьку відкрили Об'єднаний центр цивільно-військового співробітництва
  Теги:
  Loading...