прикордонник
5.ua

Прикордонники затримали дві контрабандні вантажівки, які прямували до Криму

  Дві вантажівки з будматеріалами та продуктами, які контрабандисти намагалися переправити до окупованого Криму за підробленими документами затримали українські прикордонники у контрольному пункті Чаплинка.

  Інформацію про можливе пересування вантажу охоронці рубежів отримали завчасно. Спочатку затримали вантажівку з бетоними плитами. Під час перевірки виявилося, що документи на вантаж - підроблені. Згодом прикордонники зупинили ще одне авто, у якому перевозили 22 тонни продуктів і безалкогольних напоїв.

  Як ми уже повідомляли раніше, 20 тисяч пляшок з підробною горілкою намагалися провезти контрабандисти на підконтрольну терористам територію на сході України.

  Нагадаємо, понад 50 вантажівок, що контрабандою перевозили товари широкого вжитку, затримали на Донеччині. За повідомленням Держприкордонслужби, порушники хотіли незаконно перевезти вантаж на підконтрольну бойовикам територію. 39 автомобілів намагалися перетнути лінію зіткнення через шахту Родіна. Ще 13 автівок зупинили у напрямку населених пунктів Краматорськ та Велика Новосілка. 

  Попередній матеріал
  Через аномальну спеку в Індії загинуло 335 осіб
  Наступний матеріал
  Держава компенсуватиме 30 % вартості теплових лічильників - Зубко

  Контрабандисти намагались провезти велику партію підробної горілки на окуповану територію Донбасу - СБУ

  Прикордонники затримали понад 50 вантажівок, що контрабандою перевозили товари широкого вжитку

  На Луганщині прикордонники затримали понад 170 автівок, які контрабандою перевозили продукти

  До України екстрадовано злочинця, який займався контрабандою псевдоефедрину