позашляховик 5.ua

Прикордонники отримали 39 позашляховиків від ЄС

Українські прикордонники отримали 39 позашляховиків від Європейського союзу.

Автомобілі підвищеної прохідності купили для патрулювання та перевезення особового складу. Коштують вони 1 млн 200 тис. євро. Загалом упродовж року прикордонники отримали 500 одиниць техніки. Частину придбали за державні кошти, а частину за кошти ЄС за програмою транскордонного співробітництва. Для посилення охорони державних кордонів техніку направили у південні, східні та західні регіони.

"Ця машина повнопривідна. Вона потрібна для західного кордону, тому що західний кордон, він є не простий, є складні ділянки місцевості. Для прикордонників вона зручна в керуванні, в експлуатації також", - зазначив військовослужбовець Мостиського прикордонного загону Дмитро Школьник.

"Завдання перше - це перевезення майна, особового складу, доставки прикордонних нарядів до місця несення служби, патрулювання ділянки кордону. Це зручні сучасні машини, надійні машини, які не ламаються, які здатні їхати по всіх видах доріг", - додав начальник відділу автомобільного та бронетанкового забезпечення держприкордонслужби Петро Хаврич.

Нагадаємо, 2 жовтня 12 атомобілів швидкої допомоги передав уряд Німеччини Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

Попередній матеріал
У Мар'їнці у приватному будинку виявили заряджений гранатомет та майже 85 кг пороху
Наступний матеріал
Яценюк: ЗСУ мають бути приведені у відповідність до стандартів НАТО для якнайшвидшого вступу України до Альянсу
Теги:
Loading...