Фото vv.gov.ua

Прикордонники нагадали росіянам про зміну правил в'їзду в Україну

  З 1 березня набувають чинності нові правила в’їзду громадян Росії на територію України. Росіяни, які до 1 березня прибули до України, виїжджатимуть ще на підставі документів, за якими вони в’їхали.

  Державна прикордонна плужба України повідомляє, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 30 січня 2015 року № 23 зупинено дії окремих положень угоди між урядом України і урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і РФ.

  З 1 березня громадяни Росії не матимуть змоги в’їжджати, прямувати транзитом, перебувати і пересуватися територією України на підставі паспорта громадянина Російської Федерації або свідоцтва про народження (для дітей віком до 14 років), за якими раніше здійснювався проїзд.

  З зазначеного терміну громадянам Російської Федерації для перетину кордону потрібно мати наступні документи: паспорт громадянина Російської Федерації, що посвідчує особу громадянина РФ за межами Російської Федерації; дипломатичний паспорт; службовий паспорт; паспорт моряка (посвідчення особи моряка) – за наявності суднової ролі або витягу з неї; свідоцтво на в'їзд (повернення) у Російську Федерацію (тільки для повернення у Російську Федерацію); льотне свідоцтво члена екіпажу повітряного судна.

  Також, розглядається питання щодо запровадження для жителів прикордонних регіонів РФ перетинання українсько-російського державного кордону виключно в міждержавних та міжнародних пунктах пропуску на підставі закордонних паспортів та обмеження терміну їх перебування на території України 90 днів протягом 180 днів з дати першого вʼїзду.

  Попередній матеріал
  Московський суд переніс розгляд справи Савченко на 4 березня
  Наступний матеріал
  Німеччина виділяє жителям Донбасу 10 мільйонів євро

  Вартість "Європейського валу" зменшилась як мінімум у два рази - голова ДПСУ

  У пунктах пропуску зросла кількість громадян, які перетинають державний кордон - ДПСУ

  ДПСУ облаштовує тимчасову контрольну смугу довкола окупованих російськими терористами районів

  Російські безпілотники коригують мінометний вогонь терористів - ДПСУ