Противники гей-параду пікетували АПУ і КМДА

  Близько п`яти сотень людей пікетували адміністрацію Президента - вимагали заборонити проведення в Україні гей-парадів та ухвалити законопроект щодо заборони пропаганди гомосексуалізму.

  Аналогічне звернення отримали і столичні чиновники. Пікетувальники пройшли ходою від адміністрації Президента до КМДА. Нагадаємо, вже 20 травня у столиці мав відбутися перший в Україні гей-парад. Відповідну заяву секс-меншини надіслали до мерії. Однак, проти такої акції виступили громадські організації та релігійники. Згодом заяву про парад - відкликали. 

  Руслан Кухарчук, голова оргкомітету акції "Всі разом за сім`ю": "Сьогодні органи державної влади мають аргументи, повноваження через суд не дозволяти проведення заходів збочень на вулицях столиці. Це є пропагандою. Чим люди займаються в своїй власній кімнаті закритій - це їхня власна справа".

  Пікетувальник: "Я хочу, чтобы мои дети были счастливы, и внуки знали папу и маму, а не родителя номер один и родителя номер два".

  Пікетувальник: "Для меня важно, чтобы в школу однажды не пришли гомосексуальные люди, учителя, не дай Бог, чтобы там были, которые бы совращали моего ребенка".

  Попередній матеріал
  У Києві влаштували показовий розгром демонтованих МАФів
  Наступний матеріал
  Містами Київщини проїде святковий велопробіг
  Теги: