nabu.gov.ua

Прокурора ГПУ схопили на спробі дати $10 тис. хабара за посаду в антикорупційному бюро

Таку суму він пропонував членам конкурсної комісії

У середу, 17 лютого, детективи Національного антикорупційного бюро та прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали прокурора Генеральної прокуратури України, який пропонував $10 тис. хабара (близько 270 тис. грн) членам Конкурсної комісії НАБУ. За цю суму він хотів влаштуватися на посаду керівника/заступника керівника підрозділу детективів бюро, інформує прес-служба НАБУ.

"Набір персоналу до НАБУ відбувається шляхом відкритого та прозорого конкурсу. Запевняю, що будь-які спроби підкупу членів Конкурсних комісій отримають жорстку реакцію з боку Бюро, подібну до тієї, яка мала місце сьогодні", - прокоментував ситуацію директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

Хабарника затримали у приміщенні Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, де він проходив перший етап конкурсного відбору на посаду в НАБУ - тестування на знання законодавчої бази. Наразі триває слідство, детективи НАБУ спільно зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою готують клопотання до слідчого судді про обрання затриманому запобіжного заходу.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині майора ДСНС схопили на хабарі у 35 тис. грн. Також затримали посередника – приватного підприємця.

Попередній матеріал
Яценюк: "Радикальна партія" може увійти до коаліції
Наступний матеріал
Терористи посилюють свої атаки на Сході – штаб АТО
Теги:
Loading...

Слідчі прокуратури проводять обшуки у патрульній поліції Києва

У Генпрокуратурі намагалися дати хабара за звільнення арештованого корабля з Криму

До Антикорупційної прокуратури обрали перших 12 прокурорів

У Генпрокуратурі заявили, що не закривали кримінальне провадження щодо бізнесмена Іванющенка