nabu.gov.ua

Прокурора ГПУ схопили на спробі дати $10 тис. хабара за посаду в антикорупційному бюро

Таку суму він пропонував членам конкурсної комісії

У середу, 17 лютого, детективи Національного антикорупційного бюро та прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали прокурора Генеральної прокуратури України, який пропонував $10 тис. хабара (близько 270 тис. грн) членам Конкурсної комісії НАБУ. За цю суму він хотів влаштуватися на посаду керівника/заступника керівника підрозділу детективів бюро, інформує прес-служба НАБУ.

"Набір персоналу до НАБУ відбувається шляхом відкритого та прозорого конкурсу. Запевняю, що будь-які спроби підкупу членів Конкурсних комісій отримають жорстку реакцію з боку Бюро, подібну до тієї, яка мала місце сьогодні", - прокоментував ситуацію директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

Хабарника затримали у приміщенні Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, де він проходив перший етап конкурсного відбору на посаду в НАБУ - тестування на знання законодавчої бази. Наразі триває слідство, детективи НАБУ спільно зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою готують клопотання до слідчого судді про обрання затриманому запобіжного заходу.

/
/
/

Нагадаємо, на Дніпропетровщині майора ДСНС схопили на хабарі у 35 тис. грн. Також затримали посередника – приватного підприємця.

Попередній матеріал
Пол Маккартні не пройшов фейс-контроль на вечірку після церемонії "Греммі"
Наступний матеріал
Терористи посилюють свої атаки на Сході – штаб АТО

Слідчі прокуратури проводять обшуки у патрульній поліції Києва

У Генпрокуратурі намагалися дати хабара за звільнення арештованого корабля з Криму

До Антикорупційної прокуратури обрали перших 12 прокурорів

У Генпрокуратурі заявили, що не закривали кримінальне провадження щодо бізнесмена Іванющенка