Прокуратура встановила і оголосила у розшук організатора "тітушок" у Харкові

  Активіст "Молодих регіонів" Роман Добрянський підозрюється в організації збору та доставки так званих "тітушок" для розгону Євромадану біля Академії внутрішніх військ у Харкові.

  Про це повідомив прокурор Харківської області Юрій Данильченко, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Ми встановили організатора зі збору та доставки "тітушок" до Академії внутрішніх військ. Це Роман Добрянський (активіст "Молодих регіонів" - Ред.). Він оголошений у розшук... За нашими даними, зараз він знаходиться на тимчасово окупованій території Криму, але сподіваємося, що нам вдасться його затримати, закінчити розслідування цієї справи і направити його до суду", - сказав він.

  Прокурор уточнив, що Добрянскому інкримінується також перешкоджання професійній діяльності журналістів.

  Крім того, Данильченко повідомив, що слідству вдалося встановити директора автотранспортного підприємства, який надав автобуси для доставки "тітушок" до будівлі Академії ВВ.

  Слідство також має інформацію про те, що вказівку ​​надати транспорт, дав керівник департаменту Харківської міськради.

  "У нас також є свідчення стосовно керівника відповідного департаменту міськради, який давав вказівки цьому директору надати техніку. Якщо крім цих свідчень будуть зібрані додаткові достатні докази для пред'явлення підозри, думаю, то і цей керівник департаменту благополучно відправиться в суд за справедливим вироком. Ми сподіваємося, що керівник департаменту буде співпрацювати зі слідством і дасть свідчення про те, хто давав йому вказівки. У будь-якому випадку, ми будемо вживати всіх заходів, щоб дійти до кінця ланцюжка, до тих, хто це все організовував", - наголосив Данильченко.

  Нагадаємо, 19 лютого 2014 року активісти Євромайдану і ультрас ФК "Металіст" намагалися блокувати Академію внутрішніх військ у Харкові, щоб не допустити виїзду курсантів до Києва. Близько 17:00 міліція ("Беркут" і "Грифон") відтіснила пікетувальників, а невідомі в жилетах і масках, озброєні битами, спочатку розблокували ворота, а потім розігнали пікетників.

  Попередній матеріал
  У Краматорську другий день згадують Героїв Небесної Сотні
  Наступний матеріал
  Порошенко заявив, що з полону звільнили уже 103 українських воїна