argumentua.com

Прокуратура розпочала розслідування недбалості на "Запоріжсталі", через яку комбінат втратив 150 млн грн

  У запорізькій прокуратурі почали розслідувати недбалість службовців "Запоріжсталі", яка призвела до збитків у 150 млн грн.

  Про це заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко, повідомляє "BBC Україна".

  "Посадові особи ЗАТ "Запоріжсталь", які неналежним чином виконували свої службові обов'язки, не сплатили у місцевий бюджет Запоріжжя кошти долевої участі в розвитку інженерно-транспортної й соціальної інфраструктури Запоріжжя у розмірі близько 150 млн грн", - наголосив Куценко. Розслідування розпочали за статтею ч. 2 ст. 367 Кримінального Кодексу України - службове недбальство.

  Як повідомляв 5.ua, 29 травня 2015 року "Запоріжсталь" відключили від електропостачання. Металургійне підприємство "Запоріжсталь", що входить до групи "Метінвест", відключили від подачі електроенергії через борги. У керівництві компанії заявили, що 22 травня 2015 року "Запоріжсталь" незаконно відключили від автоматичного відшкодування ПДВ. Через що, за даними підприємства,  загальний борг держави перед комбінатом "Запоріжсталь" з відшкодування ПДВ складає близько 650 млн грн.

  Попередній матеріал
  Чи будуть проголосовані правки щодо електронного декларування, залежить від громадського і міжнародного тиску - аналітик
  Наступний матеріал
  ЗС РФ знову порушили повітряний простір Ізраїлю та обдурили своїх солдатів у Сирії з платнею

  Група компаній Ахметова і Новинського "Метінвест" оголосила дефолт

  Половину "Запоріжсталі" таки продали

  "Метінвест" заявляє про напад на офіс компанії в Кривому Розі