фото korrespondent.net

Прокуратура проводить обшук у столичному управлінні ДАІ

  Слідчі столичної прокуратури спільно з працівниками Управління внутрішньої безпеки ГУ МВС України в м. Києві проводять обшук у приміщенні Головного управлення ДАІ в м. Києві (вул. Сім’ї Хохлових, 5).

  Про таке повідомила прес-служба столичної прокуратури.

  У відомстві уточнили, що слідчі дії здійснюються в рамках кримінального провадження щодо керівників та співробітників столичної Державтоінспекції за фактами безпідставного притягнення до адміністративної відповідальності активістів громадського руху "Автомайдан" та інших учасників мирних акцій протесту.

  Керівник слідчого відділу Віталій Бровко пояснив: "Наразі слідчі вилучають комп’ютери , на яких складалися рапорти щодо активістів. Також ми шукаємо документи, які б засвідчували, що керівництво ДАІ змушувало підлеглих вчиняти незаконні дії, а саме – складати підроблені протоколи відносно учасників протестних акцій".

  У відомстві нагадують, що слідчий відділ прокуратури Києва направив до суду 15 обвинувальних актів щодо працівників столичної Державтоінспекції, які протиправно притягували до адміністративної відповідальності учасників "Автомайдану". Інспекторам інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366 (службове підроблення ) та ст. 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій) Кримінального кодексу України.

  Попередній матеріал
  В Черкасах неповносправні плетуть маскувальні сітки для бійців АТО
  Наступний матеріал
  Російські слідчі не збираються відпускати Савченко, яка голодує вже 81 день

  Прокуратура Києва порушила три справи проти п'яного судді, який погрожував ДАІшникам

  До суду направили 15 обвинувальних актів щодо працівників ДАІ за переслідування Автомайдану

  У МВС обіцяють розслідувати корупційні звинувачення, викладені екс-працівником ДАІ

  Усі нинішні співробітники ДАІ будуть звільнені – Згуладзе