kievvlast.com.ua

Прокуратура оголосила підозру п'ятьом особам, які вчинили бійку на турбазі в "Драгобраті"

  П'ятьом особам, які вчинили бійку на турбазі в "Драгобраті" оголошено підозру.

  Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

  Сьогодні прокуратурою Закарпатської області оголошено підозру у вчиненні правопорушення - хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчинені групою осіб із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, що караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

  Йдеться про інцидент, що стався 10 січня в смт. Ясіня в урочищі "Драгобрат" на турбазі відпочинку "Хата магната", де особи у камуфляжній формі вчинили бійку з персоналом закладу.

  Внаслідок хуліганських дій двоє охоронців туристичної бази отримали тілесні ушкодження у вигляді різаних ран, множинних гематом голови, а також перелому ноги. Також тілесні ушкодження різного ступеню важкості отримали і чоловіки у камуфляжі, усіх потерпілих доставлено до лікарні для надання медичної допомоги.

  Дії зловмисників кваліфіковано як хуліганство. Підозрюваних затримано, призначено ряд експертиз. Хід досудового розслідування перебуває на контролі прокуратури Закарпатської області.

  Нагадаємо, у грудні на Закарпатті затримали групу озброєних контрабандистів.

  Попередній матеріал
  На Майдані провели в останню путь бійця з позивним Барні - близько трьох сотень людей стали на коліна
  Наступний матеріал
  14-18 січня представник місії ОБСЄ відвідає Схід України