суд
суд court.gov.ua

Прокуратура направила до суду близько тисячі обвинувачень у злочинах проти нацбезпеки України

  Органи прокуратури направили до суду вже близько однієї тисячі обвинувальних актів щодо вчинення злочинів проти національної безпеки України.

  Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

  У відомстві зазначили, що протягом 2014-2015 років слідчі МВС і СБУ проводили досудове розслідування загалом у понад 9 тис. кримінальних проваджень щодо вчинення злочинів проти основ національної безпеки і оборони України, посягання на її територіальну цілісність Також правоохоронці розслідували справи за фактами створення терористичних організацій, вчинення терористичних актів, фінансування тероризму та інші злочини, пов'язані з різними проявами сепаратизму.

  "Зокрема, з лютого 2014 року тільки слідчими органів безпеки повідомлено про підозру 1815 особам, серед яких 88 громадян Російської Федерації", - ідеться в повідомленні ГПУ.

  Таким чином, на сьогодні до судів направлено майже одну тисячу обвинувальних актів стосовно осіб, підозрюваних у вчиненні відповідних злочинів. "Більше 400 осіб вже визнано судами винними у вчиненні цих злочинів та засуджено до різних строків ув'язнення", - зазначають у відомстві. 

  Нагадаємо, нещодавно на Дніпропетровщині схопили чергового адміністратора антиукраїнських груп у соцмережах. 

  Попередній матеріал
  На півдні Китаю стався 18-й за два дні вибух
  Наступний матеріал
  8-річна українка стала чемпіонкою Європи з шахів
  Теги:
  Loading...