moroz-dmytro.livejournal.com

Прокуратура допитала міського голову Запоріжжя

  Міського голову Запоріжжя Олександра Сіна кілька годин допитували в прокуратурі області та вручили адмінпротокол за фактом його нецензурних висловів на адресу лідера фракції "Радикальної партії" Олега Ляшка на грудневій сесії міськради.

  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", у середу Сін після 30-денної відпустки, яку, за його словами, він провів у зоні АТО, повернувся до Запоріжжя і провів кілька годин у кабінеті слідчого обласної прокуратури.

  Сін повідомив, що він "як законослухняний громадянин прибув до прокуратури, хоча не здійснював ніяких протизаконних дій, і готовий пояснити слідчому, яким чином він укладав договори з головними лікарями медзакладів міста, а також застеріг прокуратуру від публічних заяв із звинуваченнями на його адресу".

  "Не бачу в своїх діях нічого незаконного, і хочу ще раз сказати, що є Конституція України, є стаття, яка говорить, що ніхто не може бути визнаний винним, окрім як за рішенням суду. Тому звертаюся до прокурорів з проханням, попередженням, як до людей, які зобов'язані контролювати закон - дотримуватися його в першу чергу. Припинити давати коментарі в пресі, в яких вони звинувачують мене вже свідомо у скоєнні злочину", - заявив Сін.

  За словами міського голови, він провів свою відпустку у зоні АТО - в Краматорську, проте відмовився розповісти чим саме там займався.

  Після допиту в прокуратурі Сін повідомив журналістам, що йому вручений адміністративний протокол, складений за фактом його нецензурних висловів на адресу народного депутата Ляшка на сесії Запорізької міськради в грудні 2014 року. Наступний допит міського голови Запоріжжя в прокуратурі відбудеться на наступному тижні.

  Водночас у прес-службі прокуратури Запорізької області повідомили, що обласна прокуратура звернулася з клопотанням до Орджонікідзевського районного суду про обрання запобіжного заходу для Сіна у вигляді грошової застави в розмірі 24 тис. грн.

  Згідно інфомрації, у середу Сін з'явився на допит до слідчого прокуратури регіону разом зі своїм захисником.

  "У ході допиту Олександр Сін не визнавав своєї провини. Допити будуть продовжені найближчим часом", - зазначили у прес-службі.

  Нагадаємо, 25 лютого міському голові Запоріжжя Олександру Сіну прокуратура області вручила повідомлення про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч.1 ст.172 (грубе порушення законодавства про працю) КК України.

  Попередній матеріал
  Порошенко і Ренці обговорили розширення санкцій проти РФ у разі продовження агресії
  Наступний матеріал
  Прем'єр Італії: без миру в Україні не буде миру в Європі

  Міському голові Запоріжжя прокуратура вручила повідомлення про підозру

  Міський голова Запоріжжя має з'явитися в прокуратуру 4 березня

  Міський голова Запоріжжя взяв відпустку і поїхав у зону АТО

  Міського голову Запоріжжя, що виїхав в зону АТО, шукає прокуратура