5 канал

Програма забезпечення інвалідів робочими місцями сьогодні майже не працює – Іваненко

Сьогодні в Україні фактично не діє програма забезпечення облаштування робочих місць для людей із обмеженими можливостями.

Про це сьогодні, 25 грудня, в ефірі "5 каналу" повідомив голова громадського соціально-політичного об’єднання "Київська обласна асамблея інвалідів" Олег Іваненко.

"Проблема в тому, що сьогодні бізнесу, роботодавцю настільки важко, що додатково самостійно облаштовувати робочі місця для людей з інвалідністю їм фінансово дуже складно. Програма, яка працювала раніше, стосовно того, що Фонд соціального захисту інвалідів забезпечує облаштування робочих місць для людей з інвалідністю, сьогодні майже не працює", - розповів він.

Іваненко повідомив, скільки в Україні мешкає людей із обмеженими можливостями, які здатні працювати: "За інформацією, яка в нас є, десь понад 2 млн людей з інвалідністю, з них приблизно 1,5 млн можуть працювати". 

Громадський активіст наголосив на тому, що в країні люди з інвалідністю перебувають у критичній ситуації, утім у новому бюджеті на 2016 рік не передбачено поліпшення умов проживання для них.

Попередній матеріал
Порошенко: Ухвалений держбюджет є фундаментом запровадження реформ
Наступний матеріал
СБУ затримала на хабарі двох посадовців Нацгвардії