(ПРООН) в Україні 5.ua

Програма розвитку ООН оголосила старт тендерів на закупівлю протитуберкульозних препаратів для українців

  7 грудня за програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні оголосили старт тендерів на закупівлю протитуберкульозних препаратів для українських пацієнтів. Ліки планують придбати до кінця січня наступного року.

  Про це повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров'я.

  На закупівлю цих ліків із держбюджету виділили близько 200 млн грн, це третина від загальної суми договору, підписаного між МОЗ та ПРООН 27 жовтня цього року. У відомстві зазначають, що ці препарати забезпечать лікування 90% хворих.

  Загальна сума договору МОЗ із ПРООН становить близько 620 млн грн. Згідно з угодою, окрім протитуберкульозних препаратів, ПРООН планує закупити також лікарські засоби та вироби медичного призначення для діагностики ВІЛ-інфекції, лікування дітей, хворих на гемофілію типів А або В або хворобу Віллебранда , лікування дітей, хворих на хронічний вірусний гепатит В і С , лікування вірусного гепатиту В і С та лікування дітей, хворих на орфанні захворювання.

  "Передача частини державних закупівель міжнародним організаціям – це дуже важливий крок для подолання корупції всередині системи. Наступного року ми плануємо 100% закупівель у сфері охорони здоров'я віддати міжнародним організаціям", - зазначив міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі.

  Більше інформації щодо участі у тендері виробники, дистрибютори та постачальники можуть знайти на сайті ПРООН: http://www.ua.undp.org/content/ukraine/en/home/operations/projects/poverty_reduction/project_sample1121112.html

  Попередній матеріал
  Представник "Нової країни": Військовий бюджет витрачається неефективно
  Наступний матеріал
  На Луганщині Служба безпеки запобігла теракту
  Теги:
  Loading...