president.gov.ua

Президент затвердив участь іноземних військ у багатонаціональних навчаннях в Україні

  Президент України Петро Порошенко затвердив План проведення багатонаціональних навчань за участю підрозділів Збройних Сил України на території нашої держави та їх участі у багатонаціональних навчаннях поза межами України на 2016 рік, а також допуску підрозділів збройних сил інших держав на територію України у наступному році для участі у багатонаціональних навчаннях.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави. "Документом визначається період проведення навчань, загальна чисельність підрозділів інших держав, які будуть допущені на територію України для участі у багатонаціональних військових навчаннях, типи і кількість їх озброєнь, військової техніки, строки перебування та місця дислокації на території нашої держави", - сказано в повідомленні.

  Згідно з указом, для участі у військових навчаннях на територію України будуть допущені підрозділи збройних сил Сполучених Штатів Америки, інших держав - членів НАТО та держав - учасниць програми "Партнерство заради миру" з відповідним озброєнням і військовою технікою.

  У прес-службі додають, що Порошенко сьогодні також підписав Закон № 926-VІII "Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2016 році для участі у багатонаціональних навчаннях", який народні депутати прийняли 25 грудня.

  Згідно з документом, у 2016 році підрозділи інших держав на території України братимуть участь у навчаннях "Кленова арка - 2016", українсько-американському навчанні "Сі Бриз - 2016", українсько-американському навчанні "Репід Трайдент - 2016".

  Нагадаємо, 12 листопада український парламент проголосував за допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України для участі у багатонаціональних навчаннях у листопаді-грудні цього року.

  Попередній матеріал
  У Сербії арештували близько 80 чиновників через підозру в корупції
  Наступний матеріал
  Прикордонники затримали в "Борисполі" іранців із фальшивими візами