Порошенко 5.ua

Президент заявив про неефективність дій силовиків і уряду в запобіганні корупції

  Напередодні Порошенко наголосив на важливості формування у суспільстві атмосфери нетерпимості до корупції

  Президент України Петро Порошенко закликав Кабмін, ГПУ та НАБУ не зволікати у питаннях боротьби з корупцією. По це йдеться у повідомленні прес-служби Президента.

  Глава держави звернувся до прем'єр-міністра, генпрокурора та директора Національного антикорупційного бюро України з листами, у яких наголосив на неприпустимості випадків неефективних дій у запобіганні корупції і необхідності притягнення до відповідальності виявлених корупціонерів.

  Зокрема, у листі йдеться про те, що керівники високого рівня – голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба та заступник директора департаменту державної експертизи Державної служби експертного контролю України Сергій Головатий – були затримані співробітниками СБУ і ГПУ на отриманні хабарів. Було викрито причетність до корупційних дій голови Державної служби експертного контролю Юрія Терещенка — в ході проведення обшуку за його місцем проживання виявлено частину грошових коштів, які було передано напередодні Головатому у якості хабара. Однак затримані чиновники, відповідно до судових рішень, вийшли на волю та поновлюються на посадах.

  Президент наголосив: "Вважаю неприйнятною бездіяльність правоохоронних органів і керівництва Уряду. Чиновники, щодо яких є обґрунтовані підозри у здійсненні корупційних злочинів, мають звільнятися з посад або, щонайменше, бути відсторонені від виконання посадових обов'язків на час проведення слідства і суду. Чекаю ефективної та результативної реакції на вказані факти", — йдеться у листі Президента.

  Як повідомляв 5.ua, 9 лютого 2016 року Петро Порошенко заявив, що жодні зв'язки корупціонерів не захистять

  Попередній матеріал
  Рейс МАУ Київ-Прага затримали з технічних причин
  Наступний матеріал
  На Донеччині спіймали бойовика "ДНР"
  Теги:
  Loading...

  Абромавичус надасть НАБУ докази зловживання в держкомпаніях

  НАБУ зареєструвало кримінальне провадження через заяву Абромавичуса про втручання в роботу його відомства

  Науковці просять Антикорупційне бюро розслідувати дії міністра культури Кириленка

  Лавринович: У мене є знайомий, який мав свою корупційну історію за кордоном, але його все одно запросили до Мінфіну

  До Антикорупційної прокуратури обрали перших 12 прокурорів

  5 канал - трансляція наживо