president.gov.ua

Президент вручив високі державні нагороди міліціонерам, які постраждали від вибухів у Львові

  Президент України Петро Порошенко відвідав поранених міліціонерів.

  За словами глави держави, в Україну прибудуть консультанти з-за кордону, щоб спільно з українськими лікарями врятувати життя 31-річної Надії Андрухів, яка досі перебуває у важкому стані. Натомість, здоров'ю 24-річного Романа Личака уже нічого не загрожує.

  За словами Президента, стрілянина у Мукачевому 11 липня та вибухи у Львові 14 липня спрямовані на те, щоб залякати населення. І для правоохоронців знайти злочинців – це справа честі.

  "Надія ледь отямилася. І вона щойно була виведена з медикаментозної коми. Її стан дуже важкий, і ми всі молимось для того, щоб вона одужала. Завтра я дам доручення, щоб ми зробили все можливе. І в тому числі привезли консультантів з-за кордону. Їй є заради кого жити – заради дитини, заради України", - зазначив Президент.

  Нагадаємо, 14 липня у Львові біля двох відділів міліції пролунали вибухи. Прокуратурою Львівської області організовано розслідування за фактом організації терористичних актів у Львові, унаслідок чого поранено двох працівників органів внутрішніх справ.

  president.gov.ua

  Попередній матеріал
  На Майдані Незалежності попрощалися з бійцем полку "Азов" Сергієм Воробйовим
  Наступний матеріал
  На Донеччині внаслідок обстрілу бойовиків загинули мирні мешканці – штаб АТО