фото provse.te.ua

Президент відповів на пропозицію призначити Тимошенко послом в Гондурас

  Петро Порошенко відповів на петицію №22/007786-єп з пропозицією призначити лідера "Батьківщини" Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Гондурас.

  В оприлюдненому тексті голова держави відзначив високий інтерес громадян до механізму подання електронних петицій (вказана пропозиція зібрала 27020 підписів з 25000 необхідних), але зауважив, що система закордонних дипломатичних установ нашої держави розбудовується, виходячи із зовнішньополітичних пріоритетів України. "При ухваленні рішень щодо необхідності представлення інтересів нашої держави у конкретній іноземній країні на рівні посольства я виходжу, перш за все, із перспектив реального внеску роботи такої дипустанови в забезпечення захисту суверенітету, територіальної цілісності та непорушності кордонів України, її політичних, економічних, енергетичних та інших інтересів, а також у створення сприятливих зовнішньополітичних умов для подальшого розвитку Української держави і народу".

  Інша важлива передумова створення посольства – "питання забезпечення інтеграції України в європейський політичний, економічний, правовий простір з метою набуття членства в Європейському Союзі, а також поглиблення співпраці з Організацією Північноатлантичного договору з метою досягнення критеріїв, необхідних для набуття членства у цій організації".

  А от, потреба в запровадженні дипломатичного представництва в Гондурасі на чолі з надзвичайним і повноважним послом України в даний час, за словами Президента, відсутня. "Інтереси України в Центральній Америці та в Карибському басейні наразі представляють посольства в Мексиканських Сполучених Штатах та в Республіці Куба. Робота цих установ, сфера відповідальності яких також включає Беліз, Гватемалу, Венесуелу, Домінікану і Коста-Рику, дозволяє належним чином підтримувати розвиток політичної, торговельно-економічної і культурно-гуманітарної взаємодії з державами регіону, а також забезпечувати захист прав та інтересів наших громадян" – запевнив голова держави.

  Нагадаємо, на цьому тижні двом тюремникам з Качанівської колонії, яких обвинувачували у побитті Юлії Тимошенко під час її ув’язнення, винесли вироки.

  Попередній матеріал
  Суд у справі свободівця Сиротюка перенесли на 26 жовтня
  Наступний матеріал
  Опубліковано відео обшуку в конвертцентрі, який фінансував одну з політичних партій
  Теги:
  Loading...