president.gov.ua

Президент в Одесі вручив прикордонникам ключі від квартир

  Петро Порошенко наголошує, що для якісного несення служби українські захисники територіальної цілісності та незалежності повинні бути забезпечені всім необхідним.

  Про це Порошенко заявив під час церемонії вручення ключів від квартир 53-м службовцям Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Таке йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

  Президент повідомив, що забезпечення військових прикордонної служби житлом здійснюється у відповідності до відомчої програми ДПСУ, для реалізації якої у поточному році передбачено виділення 60 млн грн. "За ці кошти будується 14 об'єктів житла, з яких у звітному році буде введено в експлуатацію 9", – сказав глава держави, зауваживши, що службовим житлом, в першу чергу, забезпечуватимуться учасники АТО.

  Президент зазначив, що за останній рік дедалі частіше відвідує військових, прикордонників. "З розбудовою нашої країни я буду робити все для того, щоб підвищувати соціальні стандарти життя для військовослужбовців та членів їх сімей", – запевнив Петро Порошенко. 

  Нагадаємо, загалом у 2015 році на тилове забезпечення Збройних сил України державою було виділено 7 млрд 78 млн грн.

  Попередній матеріал
  Адвокати Сенцова зізнаються, що це найцинічніша справа в їх практиці - сестра режисера
  Наступний матеріал
  За добу бойовики 92 рази відкривали вогонь по українських позиціях – штаб АТО
  Теги:
  Loading...