5 канал

Президент розповів, як ставиться до Маршу рівності

  Президент України Петро Порошенко розповів про своє ставлення до Маршу рівності, який має пройти завтра в українській столиці.

  "Стосовно Маршу рівності. Я ставлюся до цього і як християнин, і як Президент-європеєць. І я вважаю, що це абсолютно поєднувані поняття", - сказав Порошенко під час прес-конференції за підсумками першого року президентства, яку транслює "5 канал".

  "Я не буду в ньому брати участь, якщо ви це хотіли спитати. Але я не бачу жодних підстав для того, щоби хтось йому перешкоджав. Бо це є конституційне право кожного українського громадянина. Я маю свої християнські цінності, в яких виховувався я, виховуються мої діти. Але я не поділяю обурення тих чи інших політичних сил, які просто хочуть на цьому зробити собі піар. Це не справа для піару, насправді. І я впевнений, що, якщо цей марш все-таки відбудеться, то правоохоронні органи зможуть забезпечити його безпеку", - наголосив Президент у відповідь на запитання журналістки. 

  Як повідомлялося, лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош звинуватив Захід у "пропаганді гомосексуалізму" і заявив, що не допустить проведення у Києві акції ЛГБТ-спільноти.

  Попередній матеріал
  22 мешканці Мар'їнки та Красногорівки зголосилися на евакуацію
  Наступний матеріал
  СБУ заблокувала чергові електронні гаманці, через які збирали кошти на фінансування так званих "ЛНР/ДНР"
  Теги:
  Loading...