portalnews24.com

Президент привітав особовий склад і ветеранів повітряних сил ЗСУ

  Сьогодні – день ВПС ЗСУ України.

  Президент України Петро Порошенко звернувся з привітанням до особового складу і ветеранів Військово-повітряних сил ЗСУ. Відповідне звернення опублікувала прес-служба глави держави.

  "У складний для нашої країни час воїни Повітряних Сил продемонстрували вірність Українському народові, мужність і незламність, самовідданість та високий професіоналізм. Активна авіаційна підтримка і надійне зенітне ракетне прикриття наших військ, ведення повітряної розвідки, перевезення особового складу та матеріальних засобів, санітарна евакуація і рішучі дії з оборони займаних рубежів пліч-о-пліч у взаємодії з підрозділами інших видів і родів військ - далеко не повний перелік завдань, які з гідністю виконують воїни Повітряних Сил", - каже Президент.

  Окремо Порошенко згадав про загиблих пілотів.

  "Прикладом героїзму та жертовності стали імена членів льотних екіпажів, військовослужбовців зведеного загону, військових частин і підрозділів Повітряних Сил, які віддали своє життя за мир в Україні, за наше з вами право будувати вільну європейську державу. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю бойових побратимів, які не повернулися з бойових вильотів, героїчно загинули, утримуючи позиції, та до кінця виконали свій обов’язок перед Україною", - сказано в зверненні.

  Попередній матеріал
  У Сербії 11 людей підозрюють у фальсифікації лотереї
  Наступний матеріал
  Теракт в Туреччині: двоє загинули, десятки - поранені
  Теги:
  Loading...