president.gov.ua

Президент привітав медійників із Днем журналіста

  Президент України Петро Порошенко привітав представників ЗМІ з їхнім професійним святом.

  Привітання розміщено на офіційному сайті глави держави. "У цей нелегкий час випробувань, коли наша країна відстоює свою незалежність і демократичний лад, щиро вітаю вас із професійним святом. Адже саме на ЗМІ та свободу слова, якою ви живете, покладається демократичне суспільство", - заявив Порошенко.

  "Ви справжні захисники Вітчизни, бо гібридна війна проти України має велику інформаційну складову. Вашими очима Україна і світ дивляться на події в українському Донбасі. Ваші слова, емоції, відеоматеріали та фотокадри викарбовують у наших серцях любов до України, викликають захоплення нашими героями", - наголосив Президент.

  Також він зазначив, що робота журналіста також важлива для контролю влади. "Завдяки вам суспільство знає, що роблять ті, кому довірили управління. Через вас проходить зворотний зв’язок влади з людьми, здійснюється контроль, торжествує правда, розвінчується і гине брехня", - заявив глава держави.

  Попередній матеріал
  У разі невиконання Мінських домовленостей, міжнародне співтовариство вживатиме дії щодо згортання співпраці з РФ - Клімкін
  Наступний матеріал
  Меркель: Росія так і не стала демократичною державою з моменту приєднання до "Великої сімки"