www.president.gov.ua

Президент провів нараду з силовиками: буде створена об'єднана оперативно-слідча група

  Петро Порошенко провів термінову нараду за участі керівників парламенту, уряду та силових структур щодо останніх подій біля Верховної Ради і поставив вимогу ретельно вивчити обставини того, що сталося під ВР, знайти організаторів та поінформувати суспільство про винних у застосуванні сили та бойової зброї.

  Про це йдеться у повідомленні на сайті Адміністрації Президента.

  Президент також підсумував, що за останніми даними, у результаті нападу учасників акції під ВР на правоохоронців поранено більше 120 людей, в тому числі учасники АТО, один загиблий, відомо про двох поранених іноземних журналістів.

  "Подібне політичне ставлення до українських правоохоронців, більшість з яких пройшли АТО, просто не може залишитися безкарним", - наголосив Петро Порошенко. - "Ключова відмінність, що за все це несуть відповідальність політичні сили. Задля того, щоб отримати декілька мандатів в районній владі, вони йдуть на вбивство. Задля того, щоб ослабити, атакувати українську владу, мене, як Президента та Верховного головнокомандувача, уряд, Верховну Раду, придумуються нісенітниці, закликають прийти під Верховну Раду озброєних людей, а потім ще намагаються уникнути відповідальності, переклавши відповідальність на якихось там хуліганів", – сказав Глава держави.

  www.president.gov.ua

  Петро Порошенко закликав негайно створити об’єднану оперативно-слідчу групу і додав: "Ключова позиція – винними не мають залишитися лише виконавці, ті, хто висмикнув чеку і кинув РГО, ручну гранату оборонну з радіусом 25 метрів, не лише ті, хто діставав автоматичну зброю і натискав на курки, не лише ті, хто витягав бейсбольні бити і бив бійців Нацгвардії, але й їх організатори, в тому числі політичні, і замовники", – наголосив глава держави.

  Президент закликав вести розслідування ефективно, швидко і максимально прозоро, щоб "вся Україна і весь світ бачили, що сталося і хто організував ці події", - зазначено у повідомленні.

  www.president.gov.ua

  Як повідомляв 5.ua, раніше радник голови МВС України Зорян Шкіряк уточнив, що у сутичці під Верховною Радою постраждали вже 124 правоохоронці.

  Попередній матеріал
  Останні правки до законопроекту зі змін до Конституції були внесені в ніч перед голосуванням – нардеп
  Наступний матеріал
  Фракції, які підписали коаліційну угоду, погодились на передачу повноважень на місця – Зубко
  Loading...