Офіційний сайт Президента України

Президент: Професійність української армії зросте, а потреба у мобілізації скоротиться

  Збільшення виплат військовослужбовцям, на які держава знайшла ресурс цього року, дозволить істотно наростити контрактну складову у формуванні ЗСУ

  Професійність української армії зросте, а потреба у мобілізації скоротиться. Таке прогнозує Президент Петро Порошенко. Про це він заявив у середу на урочистостях із нагоди випуску слухачів Національного університету оборони імені Івана Черняховського.

  Зі слів Президента, таких результатів можна очікувати через збільшення грошового забезпечення військовослужбовців і як наслідок - кількості контрактників.

  "Збільшення виплат військовослужбовцям, на які держава знайшла ресурс цього року, дозволить нам істотно наростити контрактну складову у формуванні Збройних Сил. Для армії це означає поступове підвищення професійності особового складу, а для суспільства – мінімізацію мобілізаційного навантаження, істотне зменшення кількості і потужності мобілізаційних хвиль", - наголосив Порошенко.

  Президент також заявив, що навіть за найоптимістичнішого сценарію на Донбасі, за тривалого перемир'я, яке перейшло би в політичне врегулювання та сталий мир, військова загроза зі Сходу залишиться актуальною в коротко- та довгостроковій перспективі.

  Попередній матеріал
  Гецадзе: Вимушені переселенці можуть отримувати легальні українські документи
  Наступний матеріал
  СБУ випровадила скандальну екс-редакторку "Інтера" з України
  Loading...

  Порошенко нагородив трьох лікарів з Канади

  Порошенко відвідав Героя України Ігоря Гордійчука

  Порошенко: Військова загроза зі Сходу залишиться актуальною і в довгостроковій перспективі

  Порошенко змінив порядок захисту інтересів України у закордонних судах