president.gov.ua

Президент посмертно нагородив загиблих під стінами ВР бійців

  Президент України Петро Порошенко відзначив нагородами трьох загиблих та 12 поранених бійців Національної Гвардії та Міністерства внутрішніх справ, які постраждали в результаті подій біля Верховної Ради 31 серпня.

  Як повідомляється на сайті Президента, орденом "За мужність" ІІІ ступеня посмертно нагороджені Ігор Дебрін, Олександр Костина та Дмитро Сластніков. Указом Президента також нагороджені орденом "За мужність" ІІІ ступеня солдат Богдан Дацюк та старший солдат Віталій Шиян. Ще 10 поранених правоохоронців відзначено медаллю "За військову службу Україні".

  25-річний старший солдат строкової служби Ігор Дебрін був родом з Херсонщини. Помер 31 серпня від осколкових поранень в Центральному госпіталі МВС України. 20-річний солдат строкової служби Олександр Костина був доставлений в Олександрійську міську клінічну лікарню м. Києва 31 серпня з мінно-вибуховою та відкритою черепно-мозковою травмами, проникаючим пораненням грудної клітини. Знаходився у комі, 1 вересня помер від осколкових поранень. 21-річний солдат строкової служби Дмитро Сластніков помер 1 вересня від осколкових поранень у 17-й міській лікарні.

  Внаслідок сутичок під стінами Верховної Ради 31 серпня поранення отримали більше 100 військовослужбовців. Один з них знаходиться у важкому стані.

  Попередній матеріал
  Логотип Google змінився
  Наступний матеріал
  У вересні в Україні запрацюють вісім місій ЄС із підготовки безвізового режиму
  Теги:
  Loading...