5.ua

Президент помилував 30 ув'язнених громадян - Букалов

  Протягом червня-липня цього року відбулося перші два засідання нового складу комісії з питань помилування, яка розглянула майже 40 клопотань і рекомендувала до помилування 30 осіб.

  Про це сьогодні, 24 липня, під час брифінгу щодо перших результатів роботи Комісії з питань помилування за 2015 рік заявив голова Департаменту з питань помилування Адміністрації Президента Олександр Букалов.

  За його словами, помилування має два види: звільнення і скорочення терміну відбування покарання. Тож на волю було відпущено сім осіб, а ще 23 особам термін покарання зменшили. Також Букалов повідомив, що кількасот осіб не отримали помилування, їм було відмовлено: "Не знайдено достатньо підстав для застосування помилування".

  Крім того, голова Департаменту розповів, що в першу чергу помилування застосовуються до літніх людей і жінок: "З тих людей, які помилувані – 14 жінок, 11 осіб – це люди віком за 60 років, при чому троє з них – віком за 75 років. Є одна людина до 20 років".

  За його словами, більшість із них скоїла вбивства: "Але ці вбивства є першими їх злочинами і, як правило, на побутовому рівні. Частина з цих випадків – це постійні сварки дружин із чоловіками, домашнє насилля, і як реакція – ось такі трагічні наслідки".

  Нагадаємо, за даними Ірини Геращенко, на окупованих територіях Донбасу в тюрмах перебуває близько 10 тисяч в'язнів: "З цих ув'язнених, за нашою інформацією, близько тисячі просять про те, що хочуть відбути залишок терміну покарання в інших установах, на території, що під контролем української влади".

  Попередній матеріал
  У Києві відкриють парк на честь Віктора Цоя - міськрада
  Наступний матеріал
  Брок: Допомога Євросоюзу Україні вчетверо більша, ніж американська
  Loading...