www.mil.gov.ua

Президент підписав закон щодо японського кредиту на модернізацію Бортницької станції аерації

  Президент України Петро Порошенко підписав Закон про ратифікацію Договору між урядами України та Японії про надання кредиту для реалізації проекту модернізації Бортницької станції аерації.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Порошенко підписав Закон "Про ратифікацію Договору (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання кредиту для реалізації проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод у рамках реалізації проекту "Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації".

  У договірі, вчиненому 6 червня 2015 року, йдеться про залучення Кабінетом Міністрів України кредиту у розмірі до 108,193 млрд ієн - близько 900 млн. дол. США - від Японського агентства міжнародного співробітництва. Договір набере чинності з дати отримання Урядом Японії повідомлення від Уряду України про завершення усіх необхідних внутрішньодержавних процедур.

  Нагадаємо, у січні 2015 року госпіталізували 45 киян з Бортничів за підозрою у гострій кишковій інфекції. у КМДА заявили, що зараження води у Бортничах сталося через забруднення артезіанських свердловин.

  Попередній матеріал
  СБУ знову викликає екс-регіонала Колесніченка на допит
  Наступний матеріал
  У Луцьку перепоховали загиблого торік бійця батальйону "Айдар"
  Теги:
  Loading...