osvita.mediasapiens.ua

Президент підписав закон, який створює передумови для ліквідації Нацкомморалі

  Президент Петро Порошенко підписав закон №173-VIII, ухвалений Верховною Радою 10 лютого, "Про внесення змін до закону України "Про захист суспільної моралі".

  Як повідомляє прес-служба Адміністрації Президента, згідно з документом, із закону України "Про захист суспільної моралі" виключаються положення щодо визначення статусу та засад діяльності Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі.

  Зазначається, що контроль за додержанням вимог законодавства у сфері захисту суспільної моралі в межах своєї компетенції здійснюють МВС України, центральні органи виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері культури та кінематографії, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, політику у сфері державної митної справи та політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового та митного законодавства.

  Крім того, контролювати додержання вимог законодавства у сфері захисту суспільної моралі має право Державний комітет телебачення і радіомовлення України та Нацрада з питань телебачення і радіомовлення.

  Також, згідно закону, громадський контроль здійснюють творчі спілки, які діють у сфері культури та мистецтв, журналістики. Держава у свою чергу має забезпечувати фінансову підтримку щодо здійснення громадського контролю за додержанням вимог цього та інших законів у сфері захисту суспільної моралі у порядку, визначеному Кабінетом міністрів.

  Попередній матеріал
  У київському управлінні ДАІ завершився обшук, який тривав 8 годин
  Наступний матеріал
  На сьогодні державі бракує справжньої української еліти - Гарань

  Рада припинила роботу комісії з питань моралі

  У Нацкомморалі розповіли, як протидіяти інформаційній війні проти України

  Порошенко підписав низку законів про посилення відповідальності військових та мобілізованих

  Порошенко підписав указ про створення Конституційної комісії