закон україни 5.ua

Президент підписав закон, який дозволяє служити за контрактом півроку

  Президент підписав закон "Про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо уточнення строків військової служби за контрактом", який дозволяє служити за контрактом шість місяців.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Закон спрямований на забезпечення встановлення конкретних термінів військової служби за контрактом під час дії особливого періоду, у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та  введення правового режиму воєнного стану.

  На початку місяця його ухвалила Верховна Рада. Раніше укласти контракт військовий міг щонайменше на три роки. Тепер термін зменшили до шести місяців. Підписати піврічний контракт матимуть право військовослужбовці, які відслужили 11 місяців. Він може бути продовжений за згодою сторін. Закон спрямований на те, щоб залишити в лавах Збройних сил людей з військовим досвідом. Усі ці положення діють під час особливого періоду, у разі виникнення кризової ситуації, оголошення мобілізації або запровадження воєнного стану.

  Нагадаємо, 23 жовтня глава держави підписав закон, що забезпечить соціальні гарантії офіцерам, які несуть службу за призовом.

  Попередній матеріал
  В ніч на 25 жовтня українці перейдуть на зимовий час
  Наступний матеріал
  Для відбудови Донбасу використають заморожені місцеві бюджети окупованих районів - Порошенко
  Теги:
  Loading...