president.gov.ua

Президент ознайомився з ходом навчань ВМС України у Миколаївській області

  Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Миколаївської області ознайомився з ходом тактичних навчань Військово-Морських Сил України.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави. На швидкохідних катерах Президент у супроводі Командувача ВМС віце-адмірала Сергія Гайдука вийшов у море та спостерігав за висадкою морського десанту комбінованим способом на необладнане узбережжя.

  Зазначається, що навчання проводилось в акваторії Бузького лиману на Миколаївщині за участі підрозділів морської піхоти, сил спеціального призначення, надводних кораблів і катерів ВМС України, а також літальних апаратів морської авіації ВМС, Повітряних Сил і Сухопутних військ Збройних Сил України.

  Крім того, відпрацьовувались практичні навички особового складу у динамічній обстановці, максимально наближеній до реальної за всіма етапами висадки морського десанту на необладнане узбережжя, захвату та утримання плацдарму. 

  Нагадаємо, у Військово-Морських Силах Збройних Сил України проводяться тактичні навчання бригади морської піхоти з бойовою стрільбою.

  Попередній матеріал
  Політв'язнів Сенцова і Кольченка звинуватили в підпалі офісу "Єдиної Росії" " та тероризмі
  Наступний матеріал
  КНУ імені Тараса Шевченка шукає нового ректора
  Теги:
  Loading...