Президент хоче заборони носіння балаклав у мирних місцях

  Президент України Петро Порошенко ініціює заборону на носіння балаклав у мирних місцях з огляду на погіршення криміногенної ситуації в країні.

  Про це заявив глава держави на нараді з керівниками силових структур західних областей України у Львові в четвер, 2 липня, передає "Інтерфакс-Україна". "Загрозливих масштабів набули злочини, які вчиняють люди в масках. Наголошую, злочини у балаклавах на сьогодні зросли у 2,5 раза. І мною буде внесено подання про те, що перебування у балаклавах у мирних місцях буде неприпустимим. Правоохоронні органи повинні миттєво на це реагувати", - сказав Порошенко. За його словами, суттєво погіршилася криміногенна ситуація в країні та в регіоні.

  Президент також зазначив, що військові дії стали джерелом витоку зброї, боєприпасів і вибухівки, які дедалі частіше використовують кримінальні елементи, "бандитська та терористична нечисть, яка намагається поступово розповзтися по всій країні". "Злочинці притуплюють пильність правоохоронних органів, перевдягаючись у камуфляж різних батальйонів, що беруть участь в антитерористичній операції, і завдають підлих і підступних ударів", - наголосив глава держави.

  Він також додав, що масово поширилися важкі злочини проти основ національної безпеки - вбивства, захоплення заручників і викрадення людей, а також злочини у військовій сфері.

  Попередній матеріал
  Харківський суд втретє за місяць переніс розгляд справи "Топаза"
  Наступний матеріал
  Я переконаний, що Польща і з новим президентом підтримуватиме прагнення України – Коморовський