переселенці 5.ua

Представники ОБСЄ зустрілися у Житомирі з переселенцями із зони АТО

  У Житомирі представники ОБСЄ зустрілися з переселенцями із зони АТО.
  Як передає УНІАН з посиланням на повідомлення прес-служби Житомирської міської ради, 14 серпня відбулася зустріч представників ОБСЄ з переселенцями, які проживають в готелі "Житомир". Фахівці на свій розсуд обрали певних осіб та протягом півтори години невимушено спілкувалися про умови проживання, харчування, соціального забезпечення. Така розмова була закрита для сторонніх, зокрема, для журналістів та представників влади.
  Не розголошуючи деталей розмови, місія повідомила, що переселенці задоволені умовами проживання та вдячні за гостинність житомирянам. Місія відмітила, що люди не просто відбувають час у Житомирі, а радо долучаються до дитячих та міських заходів. Таким чином, переселенці не почуваються відокремленими від громади Житомира, хоча все ж не полишають надій на повернення додому.
  Раніше, 21 березня цього року ОБСЄ вирішила направити спеціальну моніторингову місію цивільних спостерігачів в Україну. Одним з напрямків їхньої роботи є моніторинг умов проживання та асимілювання в територіальні громади осіб, що переселені з районів проведення АТО та тимчасово окупованої території.
  В рамках здійснення спостереження спостерігачі в черговий раз відвідали Житомир. В готелі «Житомир» проживає 93 переселенці із зони АТО.
  Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що Управління Верховного комісара ООН у справах біженців виділить 7 млн грн для програми фінансової підтримки внутрішньо переміщених осіб у Дніпропетровській області. До кінця року близько 3 600 вимушених переселенців отримають одноразові виплати у розмірі 2 тис грн. У Дніпропетровській області зареєстровано 72 800 переселенців.
  Попередній матеріал
  Північна Корея створила власний часовий пояс
  Наступний матеріал
  Яценюк провів телефонну розмову з прем'єром Молдови
  Теги:
  Loading...