Представник Мінекономрозвитку: Роботу Центрів надання адмінпослуг необхідно уніфікувати

На сьогоднішній день у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) існує проблема щодо кількості послуг - одна й та ж послуга має різні назви.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Твоя влада" повідомив начальник відділу розвитку системи надання адміністративних послуг Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олександр Каменчук.

"На сьогоднішній день є деяка проблема щодо саме кількості послуг (у Центрах надання адміністративних послуг - 5.ua). В багатьох регіонах України всі послуги називали по-різному. І якщо взяти реєстр адміністративних послуг, то він налічує близько 161 тисячі записів про послугу. Але якщо взяти їх по суті проглянути, то ми побачимо що в багатьох регіонах по суті - одна й та ж послуга, але різні назви мають", - сказав він.

Каменчук зауважив: "На сьогоднішній день Міністерство економічного розвитку проводить роботу, щоб оці 161 тисячу записів уніфікувати і привести до єдиного знаменника, щоб для всієї країни у нас були однакові назви послуг і потім рекомендувати органам місцевого самоврядування".

Нагадаємо, парламент підтримав закон щодо фінансування адмінпослуг органами місцевого самоврядування.

Попередній матеріал
В Москві горить машинобудівний завод – усередині чути вибухи
Наступний матеріал
Путінська операція у Сирії затягується: ісламісти почали контрнаступ, Росія перекидає танки